Windykacja należności Śląsk

Sposoby działań uzależnione są od rodzaju sprawy i jej trudności. W ramach naszych usług prowadzimy więc następujące działania windykacji:

  • na bieżąco monitorujemy sprawę.
  • staramy się doprowadzić do polubownego postępowania pozasądowego.
  • przygotowujemy sprawę do postępowania sądowego, karnego oraz egzekucyjnego a także innych postępowań przed sądami lub urzędami.

Wyżej wymienione usługi to jedynie część naszych działań, które w żaden sposób nie wyczerpują naszych możliwości i czynności, które możemy podjąć zgodnie z obowiązującym prawem. Nasi specjaliści mają bardzo duże doświadczenie, które pozwala na odpowiedni dobór metod do wszystkich sytuacji, nawet tych pozornie beznadziejnych. Dla naszych klientów przygotowujemy:

  • wniosek o upadłość dłużnika,
  • wniosek o zakaz prowadzenia przez niego działalności gospodarczej,
  • zawiadomienia do instytucji państwowych (prokuratura, izba skarbowa itp.)

Skuteczność naszych działań jest ściśle uzależniona od czasu, w jakim zostanie nam zlecone przeprowadzenie czynności windykacyjnych. Długi czas oczekiwania na spłatę zadłużenia w ciągu każdego dnia i tygodnia minimalizuje szansę na otrzymanie należności, dlatego apelujemy do naszych klientów, aby nie zwlekali z oddaniem sprawy do windykacji. Z naszego doświadczenia wynika bowiem, że im więcej czasu minęło od powstania długu, tym mniejsza szansa na odzyskanie pieniędzy. Największą szansę na pomyślne zakończenie sprawy mają bowiem ci, którzy zgłoszą się do nas przed rozpoczęciem działań innych wierzycieli.

 

 

Naszą ofertę kierujemy m.in. do Klientów z Rydułtów, Raciborza, Radlina, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Rudy Śląskiej, Pszowa, Jastrzębia-Zdrój, Szczekocin, Pszczyny, Radzionkowa ,Gliwic, Czerwionki-Leszczyny, Szczyrku, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego, Ustronia, Zabrza, Żarkowa, Żywca, Orzesza, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Wisły , Łaziska Górnego, Poręby, Tych, Zawiercia, Pyskowic, Czechowic-Dziedzice, Bielsko-Białej, ,Skoczowa, Kędzierzyna-Koźle, Katowic, Gliwic, Sosnowica ,Bytomia oraz całego Śląska. Dojeżdżamy także do innych województw, takich jak : Dolnośląskie-Wrocław,Wałbrzych,Brzeg Dolny, Kamienna Góra,Jelenia Góra. Opolskie-Opole,Krapkowice,Nysa oraz Małopolskie-Kraków,Oświęcim.

OFERTA