Windykacja bez wstępnych opłat.

Działamy na rynku już od 1999 roku. To znaczy, że od ponad ćwierć wieku działamy dla naszych klientów oferując im najwyższą jakość usług związaną z windykacją należności, zarówno tą na drodze polubownej jak i sądowej czy też egzekucyjnej. Poszukiwanie majątku dłużników nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Naszymi głównymi atutami bez wątpienia są : profesjonalizm, skuteczność i wysoka dbałość o interesy naszych zleceniodawców.

Odzyskujemy długi od kwoty 3.000.00 złotych.

Pobierając z zakładki na stronie druk zlecenia windykacyjnego bez żadnych zaliczek i wstępnych opłat zlecicie nam przystąpienie do czynności windykacyjnych. W naszej firmie uzyskacie także możliwość negocjowania kwoty prowizji!

Pamiętaj o podstawowych zasadach skutecznej windykacji:

  1. Nie czekaj aż Twój dłużnik stanie się niewypłacalny lub zbankrutuje ogłaszając upadłość!
  2. Zleć nam windykację jak najszybciej a najlepiej jeszcze DZIŚ.
  3. Nie zapominaj, że według statystyk największa skuteczność postępowań windykacyjnych odnotowana jest wtedy, kiedy wierzyciel zleca nam postępowanie w terminie maksymalnie do TRZECH miesięcy od powstania długu!

Windykacja-Rybnik,Żory,Pszczyna ,Jastrzębie Zdrój,Racibórz,Katowice,Chorzów,Kędzierzyn-Koźle,Nysa,Pszczyna,Wodzisław Śląski Opole,Kraków,