Windykacja

Należności

Dowiedz się więcej

Wykorzystanie zewnętrznej firmy windykacyjnej pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z egzekwowaniem należności przeterminowanych, a przede wszystkim podnosi znacznie szansę odzyskania długu.

Skuteczny

Detektyw

Dowiedz się więcej

Efektywne usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Wykrywanie nieuczciwej konkurencji, poszukiwanie dłużników, sprawy rozwodowe, alimentacyjne, opiekuńcze, spadkowe i wiele innych!

Wynajem

Drona

Dowiedz się więcej

Na nas zawsze można liczyć, nawet w najtrudniejszych sprawach, co potwierdzają nasi stali klienci, z którymi współpracujemy od wielu lat. Wynajem drona pozwoli ci upamiętnić i dostrzec wiele nieuchwytnych dotąd rzeczy i momentów.

Windykacja należności

Działamy od 2012 roku. Zajmujemy się windykacją należności, zarówno na drodze polubownej, jak i sądowej oraz egzekucyjnej. Na zlecenie poszukujemy majątku dłużników.

Odzyskaj swoje pieniądze

Nasze atuty to profesjonalizm, rzetelność, skuteczność a także dbałość o interesy naszych klientów. Przyjmujemy sprawy od 3.000,00 złotych. Nie czekaj aż dłużnik stanie się niewypłacalny albo ogłosi upadłość.

Bez opłat wstępnych

Aby bez zaliczki i opłat wstępnych natychmiast zlecić nam sprawę przejdź do zakładki „Jak najszybciej zlecić nam sprawę” pobierz i wypełnij druk zlecenia windykacyjnego oraz negocjuj prowizję!

PROGRAM STOP DŁUŻNIK

Firmom proponujemy przystąpienie do naszego sprawdzonego w praktyce programu STOP DŁUŻNIK.

Główne założenia tego programu, to najkrócej rzecz ujmując działania prewencyjne ograniczające ryzyko handlowe, polegające na:

1. Sygnowaniu pieczecią prewencyjną naszej firmy faktur i wezwań do zapłaty.
2. Wdrożenie zaproponowanych przez nas procedur wewnętrznych w Państwa firmie, dyscyplinujących odpowiednio wczesne przekazywanie nam spraw do windykacji pozasądowej.

DLACZEGO WARTO

Czyli korzyści płynące ze zlecenia windykacji firmie zewnętrznej.

Wykorzystanie zewnętrznej firmy windykacyjnej pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z egzekwowaniem należności przeterminowanych, a przede wszystkim podnosi znacznie szansę odzyskania długu, ze względu na powierzenie sprawy profesjonalistom. Windykacja należności przeterminowanych prowadzona przez detektywa, jako zewnętrzną, wyspecjalizowaną firmę windykacyjną jest efektywniejsza od windykacji prowadzonej we własnym zakresie.

Detektyw i Windykacja Należnosci -Rybnik,Żory,Jastrzębie Zdrój,Racibórz,Katowice,Chorzów,Rydułtowy,Pszczyna,Radlin-Śląskie

246
sukcesywnych egzekucji
15
specjalistów
370
zadowolonych klientów
292
polecających nas klientów

Masz Pytania?

Detektyw i Windykacja
44-280 Rydułtowy

tel. kom. +48 500 193 952
e-mail:

NIP 647-234-63-06
Firma zarejestrowana w CEIDG.